Vampīrseriāli.

Ja darba tā pamazāk, jāsāk savs laiks veltīt seriāliem.

Manā listē patlaban ir divi. Dīvainā kārtā abi ir vampīrseriāli. Tas laikam tagad ir modē. Un es taču gribu būt moderna, vai ne? Abiem ir diezgan augsts imdb.com reitings. Tieši tas mani pārliecināja, ka ir vērts iemest aci abos divos.

1) The Vampire Diaries.

Diezgan banālais standarta variants par vidusskolu un tur mītošiem sekssimboliem. Bet, protams, tas jau arī ir viens no iemesliem, kāpēc vien ir vērts skatīties. Dialogi ir diezgan banāli. Kā arī pati ideja ir ļoti (pat pārāk) līdzīga Krēslas vampīrsāgai (sērgai?), tiesa gan, lai to saprastu ir jātiek mazliet tālāk, kā par 1. sezonu. Bet, kā jau teicu, ir vērts skatīties uz smukiem cilvēkiem. Un, atzīšos, atsevišķas ainiņas tomēr kutina sirsniņu… Ak, jā, un dāmas noteikti būs sajūsmā par “slikto” brāli.

2. True Blood.

Šis jau ir mazliet nopietnāks. Neviens vidusskolā nemācās, aktieri nav sekssimboli (ir pat epizodes ar manāmi “mīkstu” vampīrgeju) un piedevām tiek runāts dienvidnieku akcentā (cerams, ka to tā sauc!). Īsi sakot, parastie mirstīgie, kas pinās ar vampīriem. Tas seriālam piedod tādu dīvainu klātesamības efektu. Piedevām, ja The Vampire Diaries ir vairāk tāds kā tīņu un Krēslas fanātu seriāls, tad True Blood jau velk uz seriālu “pēc vienpadsmitiem” vakarā – diezgan daudz seksa (arī brutāla!) ainas, kā arī krietni asiņaināks par pirmo. Piedevām, tas, kas notiek ar vampīru, kad tam iedur mietiņu sirsniņā, ir skatīšanās vērts.

Patīkamu skatīšanos!

 

Viena doma par “Vampīrseriāli.

  1. Iesāku skatīties The Vampire Diaries. Tālāk par otro sēriju netiku, bet kopumā tīņu publikai patiks. Vienīgais, kas tika kutināts – nedaudz nervi, jo sliktā brāļa katrs uzbrukums, lai arī ar priekšvēstnešiem, tomēr nedaudz negaidīts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s